Gamaplast
GAMAPLAST K.J. Gamalczyk i Wspólnicy Spółka Komandytowa
66-400 Gorzów Wlkp., ul. Międzychodzka 12f
tel. 095/723 92 55, fax 095/723 92 57
biuro@gamaplast.pl

Produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych

Przetwórstwo tworzyw sztucznych to nasza specjalność. Posiadamy wtryskarki o sile zamykania formy od 25 T do 1100 T. Odpowiednie przygotowanie surowca do produkcji jak i jej automatyzację umożliwia posiadany zestaw urządzeń peryferyjnych. Nowoczesny park maszynowy daje możliwość przetwórstwa tworzyw sztucznych w pełnym asortymencie oraz wtrysk dwukomponentowy.

Prowadzimy również współpracę naukową z Politechniką Szczecińską w zakresie tworzenia technologii i wdrożeń dotyczących materiałów o wysokich parametrach technologicznych, wykorzystywanych w innowacyjnych procesach i wyrobach z tworzyw sztucznych. W ramach tych działań, nasi inżynierowie służą swoim doświadczeniem, jednocześnie wzbogacając swoją wiedzę o nowinki technologiczne.

Wyroby z tworzyw sztucznych posiadają wiele pozytywnych walorów, dzięki którym stały się one wszechobecne i są obecnie nieodłącznym elementem naszego codziennego życia.

Dbałość o środowisko naturalne stanowi integralną część procesu rozwoju naszej firmy. Nieustannie obniżamy wpływ procesu produkcyjnego na środowisko na każdym etapie - od surowców do odpadów. Produkowane przez nas wyroby z tworzyw sztucznych podlegają w 100% recyklingowi. Przestrzegamy surowych zasad ochrony środowiska. Dzięki nowym metodom optymalizacji procesu produkcji, umacniamy nasz wizerunek jako firmy przyjaznej środowisku naturalnemu.